Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

Eindstand na de speelronde op zaterdag 4 december 2010

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hans en Jelle van der Werff 22
    2 Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor details van de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 20
    3 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13
    4 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 13
    5 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11
    6 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 8
    7 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 5
    8 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 4
3e klasse B Bekijken 1 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 22
    2 MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor details van de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff 18
    3 Remco Dortmond/Jimmy AdmiraalKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy Admiraal 12
    4 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 12
    5 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 12
    6 Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 8
    7 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 6
    8 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 6
3e klasse C Bekijken 1 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 20
    2 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 15
    3 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 14
    4 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 14
    5 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 13
    6 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 12
    7 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 11
    8 Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor details van de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar 11
    9 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 11
    10 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 10
    11 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 8
    12 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 5
4e klasse A Bekijken 1 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 23
    2 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 17
    3 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 16
    4 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 14
    5 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 12
    6 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 8
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 4
    8 Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 2
4e klasse B Bekijken 1 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 18
    2 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor details van de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 15
    3 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 14
    4 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 13
    5 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 12
    6 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 11
    7 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 9
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 17:49