Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zaterdag 25 september 2010

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hans en Jelle van der Werff 4
    2 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 2
    3 Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor details van de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 2
    4 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 2
    5 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 2
    6 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 2
    7 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 2
    8 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 0
3e klasse B Bekijken 1 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 4
    2 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 4
    3 MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor details van de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff 4
    4 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 4
    5 Remco Dortmond/Jimmy AdmiraalKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy Admiraal 0
    6 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 0
    7 Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 0
    8 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 0
3e klasse C Bekijken 1 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 4
    2 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 3
    3 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 2
    4 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 2
    5 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 2
    6 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 2
    7 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 2
    8 Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor details van de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar 2
    9 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 2
    10 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 2
    11 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 1
    12 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 0
4e klasse A Bekijken 1 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 4
    2 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 4
    3 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 3
    4 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 2
    5 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 2
    6 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 1
    7 Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 0
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
4e klasse B Bekijken 1 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 4
    2 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 3
    3 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor details van de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 3
    4 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 2
    5 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 2
    6 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 1
    7 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 1
    8 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 07:06