Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zaterdag 27 november 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams 18
    2 LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor details van de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea 14
    3 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 12
    4 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 12
    5 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 11
    6 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 9
    7 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 8
    8 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 7
    9 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 5
    10 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 4
Hoofdklasse Bekijken 1 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 20
    2 Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 15
    3 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 13
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 12
    5 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 12
    6 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 12
    7 Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 12
    8 Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 11
    9 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 8
    10 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 8
    11 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 8
    12 RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor details van de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB 8
    13 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 8
    14 Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 7
    15 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 4
    16 Team onbekend 2
1e klasse A Bekijken 1 Rick & Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 19
    2 Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 15
    3 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 10
    4 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 9
    5 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 9
    6 Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor details van de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch 9
    7 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 8
    8 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 8
    9 Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor details van de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 7
    10 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 6
1e klasse B Bekijken 1 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 18
    2 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 12
    3 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 12
    4 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 11
    5 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 11
    6 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 10
    7 F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 9
    8 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 9
    9 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 8
    10 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 0
2e klasse A Bekijken 1 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 14
    2 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor details van de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 14
    3 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 12
    4 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 12
    5 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 10
    6 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 10
    7 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 8
    8 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 0
2e klasse B Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 16
    2 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 16
    3 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 12
    4 Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 12
    5 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 12
    6 Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 11
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 10
    8 Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman 10
    9 André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf 10
    10 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 9
    11 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 8
    12 Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 7
    13 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 7
    14 Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor details van de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 04:27