Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010

Stand na de speelronde op zaterdag 10 oktober 2009

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 8
    2 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 6
    3 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 6
    4 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 4
    5 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 3
    6 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 3
    7 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 2
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 0
3e klasse B Bekijken 1 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 8
    2 Andre v Wel & Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van Andre v Wel & Boy vd Erf 8
    3 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 7
    4 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 6
    5 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 5
    6 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 4
    7 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 4
    8 H Stuifzand / E NibberingKlik hier voor details van de opstelling van H Stuifzand / E Nibbering 4
    9 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 2
    10 Team onbekend 0
    11 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 0
    12 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 0
3e klasse C Bekijken 1 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 8
    2 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 5
    3 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 4
    4 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 4
    5 Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 4
    6 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 4
    7 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 4
    8 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 4
    9 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 3
    10 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor details van de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 0
4e klasse A Bekijken 1 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 7
    2 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 6
    3 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 5
    4 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 5
    5 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 4
    6 B Calvelage/ T Henzen/ A SchieKlik hier voor details van de opstelling van B Calvelage/ T Henzen/ A Schie 3
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 1
    8 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 1
4e klasse B Bekijken 1 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 8
    2 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 6
    3 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 4
    4 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 4
    5 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 4
    6 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor details van de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 4
    7 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 2
    8 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 13:33