Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010

Eindstand na de speelronde op zaterdag 12 december 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 20
    2 Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams 16
    3 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 15
    4 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 14
    5 Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen 13
    6 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 11
    7 Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor details van de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 10
    8 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 10
    9 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 7
    10 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 4
Hoofdklasse A Bekijken 1 Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 18
    2 Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 16
    3 MichRadem/RemcoRietv/CarlBregKlik hier voor details van de opstelling van MichRadem/RemcoRietv/CarlBreg 15
    4 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 12
    5 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 12
    6 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 11
    7 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 9
    8 Floris Baartmans/Koen HeupersKlik hier voor details van de opstelling van Floris Baartmans/Koen Heupers 3
Hoofdklasse B Bekijken 1 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 21
    2 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 18
    3 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 16
    4 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    5 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 10
    6 JH Korporaal / J KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van JH Korporaal / J Keetlapper 8
    7 Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 6
    8 Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 6
1e klasse A Bekijken 1 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 19
    2 Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 16
    3 Rick Tjioe/Ron tjioe/Jan SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Ron tjioe/Jan Spaan 16
    4 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 15
    5 Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin & Arjan Klooster 14
    6 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 13
    7 Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 8
    8 John van Osch / John SchilderKlik hier voor details van de opstelling van John van Osch / John Schilder 7
    9 Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor details van de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll 6
    10 Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor details van de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 6
1e klasse B Bekijken 1 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 19
    2 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 15
    3 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 15
    4 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 14
    5 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 12
    6 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 11
    7 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 11
    8 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 9
    9 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 9
    10 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 5
2e klasse A Bekijken 1 Roald Heijting/ Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/ Jos Nix 24
    2 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 13
    3 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 12
    4 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 11
    5 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 11
    6 Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor details van de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch 11
    7 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 8
    8 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 6
2e klasse B Bekijken 1 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 20
    2 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 15
    3 Koos Swets/FvdPutten/ HvDrielKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/ HvDriel 15
    4 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 13
    5 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 12
    6 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 11
    7 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 7
    8 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 3
2e klasse C Bekijken 1 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 18
    2 Fred Mater en Evertvd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Fred Mater en  Evertvd Schild 17
    3 Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 12
    4 Andre Diependaal/Tom VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Andre Diependaal/Tom Verheul 11
    5 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 11
    6 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 11
    7 Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor details van de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen 10
    8 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 13:48