Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 3 januari 2009

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 4
    2 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 4
    3 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 4
    4 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 3
    5 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 3
    6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 3
    7 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 1
    8 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 1
    9 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 1
    10 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 0
    11 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 0
    12 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 0
3e klasse B Bekijken 1 Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 4
    2 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 4
    3 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 4
    4 Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom 4
    5 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 3
    6 Hooijer/Gerritsen/BoerKlik hier voor details van de opstelling van Hooijer/Gerritsen/Boer 2
    7 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 2
    8 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 1
    9 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
    10 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 0
    11 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 0
    12 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 0
4e klasse A Bekijken 1 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 4
    2 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 4
    3 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 4
    4 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 4
    5 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 2
    6 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 2
    7 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 0
    8 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 0
    9 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
    10 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 0
4e klasse B Bekijken 1 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 4
    2 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor details van de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 4
    3 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor details van de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 4
    4 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 3
    5 GabrielSchouten/EdwardGrevenstKlik hier voor details van de opstelling van GabrielSchouten/EdwardGrevenst 2
    6 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 2
    7 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 2
    8 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 2
    9 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 1
    10 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 0
    11 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 0
    12 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 02:38