Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 7 maart 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen 14
    2 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 14
    3 W-J Ellissen/R Kappe/M VelsenKlik hier voor details van de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/M Velsen 14
    4 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 12
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 11
    6 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 10
    7 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 9
    8 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 9
    9 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 8
    10 Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor details van de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 8
    11 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 6
    12 Barry Bruin / Joris BerkhoutKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Joris Berkhout 5
Hoofdklasse Bekijken 1 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Coen van Delft 17
    2 Schopman/Hommes/AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/Hommes/Abrahams 16
    3 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 13
    4 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 13
    5 Micha Olijerhoe/Gerry ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van Micha Olijerhoe/Gerry Thelosen 12
    6 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor details van de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 10
    7 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 10
    8 Veenendaal/Reick/v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Veenendaal/Reick/v Binsbergen 10
    9 Hans Korporaal/Jasp KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Hans Korporaal/Jasp Keetlapper 10
    10 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 9
    11 Stephane Kegels/Riccard WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Riccard Wakker 7
    12 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 5
    13 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 5
    14 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 3
1e klasse A Bekijken 1 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 17
    2 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 15
    3 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 11
    4 Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 11
    5 Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 11
    6 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 5
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 5
    8 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 5
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 16
    2 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 14
    3 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 11
    4 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 11
    5 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 10
    6 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 10
    7 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 8
    8 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 8
    9 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 6
    10 Frank Oud/Joop VermolenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Oud/Joop Vermolen 6
2e klasse A Bekijken 1 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 19
    2 Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin & Arjan Klooster 12
    3 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 11
    4 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 11
    5 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 11
    6 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 9
    7 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 9
    8 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 8
    9 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 8
    10 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 2
2e klasse C Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 13
    3 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 12
    4 Bob Keizer/Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege 12
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 12
    6 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 11
    7 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 9
    8 Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor details van de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen 9
    9 Andre Diependaal/Han KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Andre Diependaal/Han Kegels 7
    10 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 7
    11 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 6
    12 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 04:53