Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 21 februari 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 12
    2 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 11
    3 Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen 10
    4 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 10
    5 W-J Ellissen/R Kappe/M VelsenKlik hier voor details van de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/M Velsen 10
    6 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 10
    7 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 7
    8 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 7
    9 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 6
    10 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 6
    11 Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor details van de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 4
    12 Barry Bruin / Joris BerkhoutKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Joris Berkhout 3
Hoofdklasse Bekijken 1 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 13
    2 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Coen van Delft 13
    3 Schopman/Hommes/AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/Hommes/Abrahams 12
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 10
    5 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 9
    6 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 9
    7 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor details van de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 8
    8 Micha Olijerhoe/Gerry ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van Micha Olijerhoe/Gerry Thelosen 8
    9 Hans Korporaal/Jasp KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Hans Korporaal/Jasp Keetlapper 8
    10 Stephane Kegels/Riccard WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Riccard Wakker 7
    11 Veenendaal/Reick/v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Veenendaal/Reick/v Binsbergen 6
    12 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 5
    13 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 3
    14 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 1
1e klasse A Bekijken 1 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 13
    2 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    3 Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 11
    4 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 9
    5 Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 8
    6 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 5
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 4
    8 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 3
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 12
    2 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 11
    3 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 10
    4 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 9
    5 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 8
    6 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 8
    7 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 7
    8 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 6
    9 Frank Oud/Joop VermolenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Oud/Joop Vermolen 5
    10 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 4
2e klasse A Bekijken 1 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 15
    2 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 11
    3 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 9
    4 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 9
    5 Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin & Arjan Klooster 8
    6 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 8
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 7
    8 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 7
    9 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 6
    10 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 0
2e klasse C Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16
    2 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 10
    3 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 9
    4 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 9
    5 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 9
    6 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 8
    7 Bob Keizer/Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege 8
    8 Andre Diependaal/Han KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Andre Diependaal/Han Kegels 7
    9 Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor details van de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen 6
    10 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 6
    11 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 5
    12 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 06:31