Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (1e helft)

Eindstand na de speelronde op zaterdag 6 december 2008

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 19
    2 Albert Aandeweg/Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Co Belien 17
    3 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 17
    4 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 14
    5 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 11
    6 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 11
    7 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 11
    8 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 10
    9 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 10
    10 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
3e klasse B Bekijken 1 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 20
    2 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 18
    3 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 14
    4 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 14
    5 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 14
    6 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 13
    7 Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom 11
    8 Hooijer/Gerritsen/BoerKlik hier voor details van de opstelling van Hooijer/Gerritsen/Boer 11
    9 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 10
    10 Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 8
    11 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 6
    12 GabrielSchouten/EdwardGrevenstKlik hier voor details van de opstelling van GabrielSchouten/EdwardGrevenst 5
4e klasse A Bekijken 1 Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 21
    2 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 19
    3 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 15
    4 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 13
    5 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 13
    6 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 13
    7 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 13
    8 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 11
    9 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 10
    10 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 10
    11 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 6
    12 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
4e klasse B Bekijken 1 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 18
    2 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 18
    3 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 18
    4 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 13
    5 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor details van de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 12
    6 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 11
    7 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor details van de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 11
    8 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 8
    9 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 6
    10 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:58