Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 15 november 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14
    2 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 12
    3 Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor details van de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 12
    4 W-J Ellissen/R Kappe/M VelsenKlik hier voor details van de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/M Velsen 11
    5 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 9
    6 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 8
    7 Rick Camfferman / Harry BergKlik hier voor details van de opstelling van Rick Camfferman / Harry Berg 8
    8 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 6
    9 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Coen van Delft 5
    10 Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen 4
    11 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 4
    12 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor details van de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 3
Hoofdklasse Bekijken 1 Micha Olijerhoe/Gerry ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van Micha Olijerhoe/Gerry Thelosen 16
    2 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 12
    3 Veenendaal/Reick/v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Veenendaal/Reick/v Binsbergen 11
    4 Stephane Kegels/Riccard WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Riccard Wakker 10
    5 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 10
    6 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 9
    7 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 8
    8 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 7
    9 Schopman/Hommes/AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/Hommes/Abrahams 7
    10 Hans Korporaal/Jasp KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Hans Korporaal/Jasp Keetlapper 6
    11 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 5
    12 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 5
    13 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 5
    14 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 1
1e klasse A Bekijken 1 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 12
    2 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 10
    3 Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 10
    4 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 9
    5 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 9
    6 Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor details van de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen 8
    7 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 4
    8 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 2
1e klasse B Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 15
    2 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 11
    3 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 10
    4 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 10
    5 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 9
    6 Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 6
    7 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 6
    8 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 5
    9 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 4
    10 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 4
2e klasse A Bekijken 1 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 12
    2 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 10
    3 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 10
    4 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 9
    5 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 9
    6 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 8
    7 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 5
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 1
2e klasse B Bekijken 1 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 12
    2 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 11
    3 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 10
    4 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 10
    5 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 9
    6 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 8
    7 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 4
    8 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
2e klasse C Bekijken 1 Frank Oud/Joop VermolenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Oud/Joop Vermolen 12
    2 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 12
    3 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 10
    4 Bob Keizer/Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege 9
    5 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 8
    6 Verheul/Diependaal/otteKlik hier voor details van de opstelling van Verheul/Diependaal/otte 5
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 5
    8 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:38