Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 9 februari 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 W-J Ellissen/R Kappe/R SchouteKlik hier voor details van de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/R Schoute 10
    2 Harry Berg/Patrick ZwaanswijkKlik hier voor details van de opstelling van Harry Berg/Patrick Zwaanswijk 10
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 9
    4 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 7
    5 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 7
    6 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 6
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 5
    8 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 5
    9 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor details van de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 5
    10 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 4
    11 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 4
    12 Mi Olijerhoek / Gerry ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van Mi Olijerhoek / Gerry Thelosen 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 11
    2 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 8
    3 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 7
    4 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 7
    5 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Coen van Delft 7
    6 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 7
    7 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 6
    8 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 6
    9 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor details van de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 6
    10 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 6
    11 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 5
    12 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 4
    13 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 3
    14 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 1
1e klasse A Bekijken 1 John van Osch / Jan van VeenKlik hier voor details van de opstelling van John van Osch / Jan van Veen 12
    2 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 8
    3 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 7
    4 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 7
    5 Joris Berkhout/ Remco MaaskantKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/ Remco Maaskant 6
    6 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 5
    7 Magnus Souverein / Hein PielsKlik hier voor details van de opstelling van Magnus Souverein / Hein Piels 2
    8 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 1
1e klasse B Bekijken 1 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 8
    2 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 8
    3 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 8
    4 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 7
    5 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 7
    6 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 7
    7 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 5
    8 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 5
    9 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 3
    10 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 2
2e klasse A Bekijken 1 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 12
    2 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 8
    3 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 8
    4 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 6
    5 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 6
    6 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 5
    7 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 2
    8 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 1
2e klasse B Bekijken 1 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 11
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 8
    3 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 6
    4 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 6
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 6
    6 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 5
    7 Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor details van de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 5
    8 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 1
2e klasse C Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 10
    2 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 8
    3 Keizer/Anspach/KriegerKlik hier voor details van de opstelling van Keizer/Anspach/Krieger 7
    4 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 6
    5 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 6
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 6
    7 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 4
    8 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:15