Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 24 november 2007

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 19
    2 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 15
    3 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 10
    4 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 9
    5 Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 9
    6 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 9
    7 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 9
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 9
    9 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 7
    10 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 4
3e klasse B Bekijken 1 Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor details van de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 16
    2 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 14
    3 Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 14
    4 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 14
    5 Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 11
    6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 9
    7 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 9
    8 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 8
    9 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 8
    10 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 8
    11 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 6
    12 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R DrayeKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye 3
4e klasse A Bekijken 1 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 17
    2 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 15
    3 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 13
    4 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 12
    5 Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 9
    6 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor details van de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 9
    7 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 8
    8 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 8
    9 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 7
    10 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 2
4e klasse B Bekijken 1 Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 17
    2 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 15
    3 GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor details van de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 14
    4 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 12
    5 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 11
    6 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor details van de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 11
    7 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 7
    8 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 6
    9 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 5
    10 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:49