Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 17 november 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 12
    2 Harry Berg/Patrick ZwaanswijkKlik hier voor details van de opstelling van Harry Berg/Patrick Zwaanswijk 12
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 11
    4 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 10
    5 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 9
    6 W-J Ellissen/R Kappe/R SchouteKlik hier voor details van de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/R Schoute 9
    7 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 8
    8 Mi Olijerhoek / Gerry ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van Mi Olijerhoek / Gerry Thelosen 7
    9 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 6
    10 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 6
    11 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 5
    12 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 1
Hoofdklasse Bekijken 1 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 16
    2 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 14
    3 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Coen van Delft 12
    4 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 10
    5 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 10
    6 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 9
    7 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor details van de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 8
    8 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 7
    9 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor details van de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 6
    10 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 6
    11 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 6
    12 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 4
    13 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 4
    14 Team onbekend 0
1e klasse A Bekijken 1 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 12
    2 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 10
    3 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 10
    4 Joris Berkhout/ Remco MaaskantKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/ Remco Maaskant 10
    5 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 8
    6 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 7
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 5
    8 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 2
1e klasse B Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 13
    2 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 11
    3 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 10
    4 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 10
    5 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 10
    6 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 9
    7 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 8
    8 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 5
    9 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 4
    10 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 0
2e klasse A Bekijken 1 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 16
    2 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 11
    3 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 9
    4 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 8
    5 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 8
    6 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 8
    7  Monden/ van Loon/ Knottenbelt 4
    8 Team onbekend 0
2e klasse B Bekijken 1 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 16
    2 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 9
    3 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 9
    4 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 8
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 8
    6 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 6
    7 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 4
    8 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 4
2e klasse C Bekijken 1 John van Osch / Jan van VeenKlik hier voor details van de opstelling van John van Osch / Jan van Veen 16
    2 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 10
    3 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 10
    4 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 10
    5 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 9
    6 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 8
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 7
    8 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 6
    9 Keizer/Anspach/KriegerKlik hier voor details van de opstelling van Keizer/Anspach/Krieger 4
    10 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:34