Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 6 oktober 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Harry Berg/Patrick ZwaanswijkKlik hier voor details van de opstelling van Harry Berg/Patrick Zwaanswijk 4
    2 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 4
    3 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 3
    4 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 3
    5 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 3
    6 Mi Olijerhoek / Gerry ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van Mi Olijerhoek / Gerry Thelosen 2
    7 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 2
    8 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 1
    9 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 1
    10 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 1
    11 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 0
    12 W-J Ellissen/R Kappe/R SchouteKlik hier voor details van de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/R Schoute 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 4
    2 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor details van de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 4
    3 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor details van de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 4
    4 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 4
    5 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 4
    6 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Coen van Delft 4
    7 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 2
    8 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 2
    9 Team onbekend 0
    10 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 0
    11 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 0
    12 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 0
    13 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 0
    14 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 0
1e klasse A Bekijken 1 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 4
    2 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 4
    3 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 4
    4 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 2
    5 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 2
    6 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 0
    7 Joris Berkhout/ Remco MaaskantKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/ Remco Maaskant 0
    8 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 0
1e klasse B Bekijken 1 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    2 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 4
    3 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 4
    4 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 4
    5 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 3
    6 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 1
    7 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 0
    8 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 0
    9 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 0
    10 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 0
2e klasse A Bekijken 1 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 4
    2 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 4
    3 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 4
    4 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 4
    5 Team onbekend 0
    6 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 0
    7 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 0
    8  Monden/ van Loon/ Knottenbelt 0
2e klasse B Bekijken 1 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 4
    2 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 4
    3 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 4
    4 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 4
    5 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 0
    6 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 0
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 0
    8 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 0
2e klasse C Bekijken 1 John van Osch / Jan van VeenKlik hier voor details van de opstelling van John van Osch / Jan van Veen 4
    2 Keizer/Anspach/KriegerKlik hier voor details van de opstelling van Keizer/Anspach/Krieger 4
    3 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 4
    4 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 3
    5 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 2
    6 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 2
    7 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 1
    8 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 0
    9 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 0
    10 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:12