Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 3 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 18
    2 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 14
    3 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 12
    4 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 11
    5 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11
    6 Fred en Jerry SieckerKlik hier voor details van de opstelling van Fred en Jerry Siecker 8
    7 Rob van Veen/ Marcel KeussKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Veen/ Marcel Keuss 4
    8 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 2
3e klasse B Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 20
    2 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 16
    3 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 12
    4 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 10
    5 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 9
    6 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 6
    7 GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor details van de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 5
    8 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 2
3e klasse C Bekijken 1 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 14
    2 Roodselaar/Zieltjens/GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Roodselaar/Zieltjens/Geerlings 14
    3 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 13
    4 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 12
    5 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 12
    6 Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor details van de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 12
    7 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 10
    8 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 7
    9 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 6
    10 Team onbekend 0
4e klasse A Bekijken 1 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 14
    2 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 14
    3 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 12
    4 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 12
    5 Ed Nelissen / Bas de BatsKlik hier voor details van de opstelling van Ed Nelissen / Bas de Bats 12
    6 Dick Verhoeven / Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven / Toon Schouten 11
    7 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 11
    8 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor details van de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 10
    9 Koper/ Terpstra/ LoosKlik hier voor details van de opstelling van Koper/ Terpstra/ Loos 4
    10 Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 0
4e klasse B Bekijken 1 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 15
    2 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 14
    3 HHW Uitermark / HBJ VesteringKlik hier voor details van de opstelling van HHW Uitermark / HBJ Vestering 14
    4 N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 13
    5 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 12
    6 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 12
    7 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 10
    8 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 9
    9 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 9
    10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 6
    11 Herman & Michiel Rollfs of RoeKlik hier voor details van de opstelling van Herman & Michiel Rollfs of Roe 6
    12 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 15:05