Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 24 februari 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 15
    2 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 13
    3 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 11
    4 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 10
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 9
    6 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 8
    7 Winnie van Dijk / Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie van Dijk / Ron de Droog 6
    8 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 6
    9 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 6
    10 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 4
    11 N Boven/R Schouten/R KappeKlik hier voor details van de opstelling van N Boven/R Schouten/R Kappe 4
    12 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 4
Hoofdklasse Bekijken 1 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 12
    2 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 12
    3 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 10
    4 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 10
    5 Hans Jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Bernard Klaassen 8
    6 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 8
    7 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 8
    8 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 7
    9 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor details van de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 6
    10 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 6
    11 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 5
    12 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 4
1e klasse A Bekijken 1 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 12
    2 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    3 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 11
    4 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 10
    5 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 10
    6 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 9
    7 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 9
    8 Maarten Burgering/ Joris BerkhKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Burgering/ Joris Berkh 7
    9 CJ Kortekaas / M SteenbergenKlik hier voor details van de opstelling van CJ Kortekaas / M Steenbergen 6
    10 Frans de Wit/ Joop VermolenKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Joop Vermolen 5
    11 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 4
    12 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 2
1e klasse B Bekijken 1 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 13
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 12
    3 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 11
    4 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 9
    5 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 9
    6 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 7
    7 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 7
    8 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 7
    9 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 3
    10 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 2
2e klasse A Bekijken 1 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 16
    2 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 12
    3 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 9
    4 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 8
    5 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 7
    6 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 6
    7 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 4
    8 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 2
2e klasse B Bekijken 1 Erwin&Arjen Klooster/ J v OschKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster/ J v Osch 15
    2 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 11
    3 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 10
    4 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 10
    5 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 7
    6 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 7
    7 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 4
    8 Team onbekend 0
2e klasse C Bekijken 1 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 14
    2 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 12
    3 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 9
    4 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 8
    5 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 7
    6 Gerard Mater/ Evert vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater/ Evert vd Schild 6
    7 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 4
    8 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:35