Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 11 november 2006

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 13
    2 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 10
    3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 9
    4 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 9
    5 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 8
    6 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 8
    7 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 6
    8 Dick Verhoeven / Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven / Toon Schouten 1
3e klasse B Bekijken 1 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 11
    2 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 11
    3 Roodselaar/Zieltjens/GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Roodselaar/Zieltjens/Geerlings 10
    4 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 10
    5 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 8
    6 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 7
    7 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 4
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 3
3e klasse C Bekijken 1 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 13
    2 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 11
    3 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 10
    4 Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor details van de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 9
    5 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 9
    6 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 8
    7 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 8
    8 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 7
    9 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 5
    10 Ed Nelissen / Bas de BatsKlik hier voor details van de opstelling van Ed Nelissen / Bas de Bats 0
4e klasse A Bekijken 1 Rob van Veen/ Marcel KeussKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Veen/ Marcel Keuss 14
    2 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 12
    3 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 12
    4 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 11
    5 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 9
    6 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 8
    7 Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 7
    8 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 5
    9 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor details van de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 5
    10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 5
    11 Koper/ Terpstra/ LoosKlik hier voor details van de opstelling van Koper/ Terpstra/ Loos 4
    12 Herman & Michiel Rollfs of RoeKlik hier voor details van de opstelling van Herman & Michiel Rollfs of Roe 4
4e klasse B Bekijken 1 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 14
    2 GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor details van de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 13
    3 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 12
    4 N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 10
    5 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 8
    6 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 7
    7 HHW Uitermark / HBJ VesteringKlik hier voor details van de opstelling van HHW Uitermark / HBJ Vestering 6
    8 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 6
    9 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 2
    10 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:05