Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 2 december 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 19
    2 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 16
    3 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 14
    4 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 14
    5 Winnie van Dijk / Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie van Dijk / Ron de Droog 10
    6 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 9
    7 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 9
    8 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 8
    9 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 7
    10 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 7
    11 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 6
    12 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 1
Hoofdklasse Bekijken 1 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 14
    2 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 14
    3 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 14
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 13
    5 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor details van de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 12
    6 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 10
    7 Hans Jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Bernard Klaassen 10
    8 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 10
    9 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 8
    10 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 6
    11 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 5
    12 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 4
1e klasse A Bekijken 1 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 15
    2 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 15
    3 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 13
    4 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 12
    5 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 11
    6 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 11
    7 Maarten Burgering/ Joris BerkhKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Burgering/ Joris Berkh 7
    8 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 7
    9 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 5
    10 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 4
1e klasse B Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 15
    2 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 14
    3 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 13
    4 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 13
    5 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 11
    6 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 11
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 9
    8 Frans de Wit/Joop VermolenKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Joop Vermolen 9
    9 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 9
    10 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 8
    11 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 8
    12 Team onbekend 0
2e klasse A Bekijken 1 CJ Kortekaas / M SteenbergenKlik hier voor details van de opstelling van CJ Kortekaas / M Steenbergen 18
    2 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 17
    3 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12
    4 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 12
    5 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 9
    6 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 7
    7 Fred en Jerry SieckerKlik hier voor details van de opstelling van Fred en Jerry Siecker 5
    8 Team onbekend 0
2e klasse B Bekijken 1 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 16
    2 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14
    3 Gerard Mater/ Evert vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater/ Evert vd Schild 13
    4 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 12
    5 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 11
    6 Erwin&Arjen Klooster/ J v OschKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster/ J v Osch 9
    7 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 5
    8 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 0
2e klasse C Bekijken 1 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 17
    2 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 16
    3 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 12
    4 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 11
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 10
    6 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 6
    7 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 6
    8 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:09