Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 7 oktober 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 4
    2 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 4
    3 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 4
    4 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 4
    5 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 3
    6 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 2
    7 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 2
    8 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 1
    9 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 0
    10 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 0
    11 Winnie van Dijk / Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie van Dijk / Ron de Droog 0
    12 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 4
    2 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 4
    3 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 3
    4 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 2
    5 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 2
    6 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 2
    7 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 2
    8 Hans Jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Bernard Klaassen 2
    9 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor details van de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 2
    10 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 1
    11 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 0
    12 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 0
1e klasse A Bekijken 1 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 4
    2 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 4
    3 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 4
    4 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 3
    5 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 2
    6 Maarten Burgering/ Joris BerkhKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Burgering/ Joris Berkh 2
    7 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 1
    8 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 0
    9 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 0
    10 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 0
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 4
    2 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 3
    3 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 3
    4 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 3
    5 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 3
    6 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 2
    7 Frans de Wit/Joop VermolenKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Joop Vermolen 2
    8 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 1
    9 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 1
    10 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 1
    11 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 1
    12 Team onbekend 0
2e klasse A Bekijken 1 CJ Kortekaas / M SteenbergenKlik hier voor details van de opstelling van CJ Kortekaas / M Steenbergen 4
    2 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 4
    3 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 3
    4 Fred en Jerry SieckerKlik hier voor details van de opstelling van Fred en Jerry Siecker 2
    5 Team onbekend 2
    6 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 1
    7 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 0
    8 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 0
2e klasse B Bekijken 1 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 4
    2 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 4
    3 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 4
    4 Gerard Mater/ Evert vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater/ Evert vd Schild 4
    5 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 0
    6 Erwin&Arjen Klooster/ J v OschKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster/ J v Osch 0
    7 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 0
    8 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 0
2e klasse C Bekijken 1 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 4
    2 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 4
    3 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 2
    4 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 2
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 2
    6 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 2
    7 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 0
    8 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:26