Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 11 maart 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman 15
    2 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 14
    3 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 13
    4 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 13
    5 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 10
    6 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 10
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 9
    8 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 9
    9 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 9
    10 Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor details van de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen 8
    11 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 6
    12 Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 4
Hoofdklasse Bekijken 1 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 16
    2 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 14
    3 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 13
    4 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 13
    5 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 12
    6 Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers 12
    7 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 10
    8 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 10
    9 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 9
    10 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 9
    11 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 6
    12 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 6
    13 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 5
    14 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 5
1e klasse A Bekijken 1 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 14
    2 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 13
    3 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 13
    4 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 12
    5 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 12
    6 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 11
    7 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 7
    8 Joris Berkhout/ Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/ Luuk Mulling 6
    9 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 6
    10 Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor details van de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange 6
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 19
    2 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 13
    3 v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor details van de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 12
    4 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 11
    5 G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild 10
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 10
    7 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 9
    8 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 9
    9 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 7
    10 AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor details van de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw 0
2e klasse A Bekijken 1 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 16
    2 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 13
    3 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 12
    4 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12
    5 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 9
    6 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 7
    7 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 6
    8 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 5
2e klasse B Bekijken 1 Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 16
    2 S Schouten / B KarelseKlik hier voor details van de opstelling van S Schouten / B Karelse 15
    3 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 14
    4 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 8
    5  Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 8
    6 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 7
    7 E & A Klooster / John vOschKlik hier voor details van de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 7
    8 R vWerven/T Schouten/JNuyensKlik hier voor details van de opstelling van R vWerven/T Schouten/JNuyens 5
2e klasse C Bekijken 1 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 13
    2 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 13
    3 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 13
    4 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 12
    5 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 12
    6 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 11
    7 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 8
    8 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 8
    9 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 5
    10 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:49