Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 11 februari 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 10
    2 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 8
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 8
    4 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 8
    5 Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman 7
    6 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 7
    7 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 7
    8 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 5
    9 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 4
    10 Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor details van de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen 4
    11 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 2
    12 Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 12
    2 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 10
    3 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 8
    4 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 8
    5 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 8
    6 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 7
    7 Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers 7
    8 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 4
    9 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 4
    10 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 4
    11 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    12 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 3
    13 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 3
    14 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 2
1e klasse A Bekijken 1 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 10
    2 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 9
    3 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 8
    4 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 7
    5 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 7
    6 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 6
    7 Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor details van de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange 4
    8 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 4
    9 Joris Berkhout/ Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/ Luuk Mulling 3
    10 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 2
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 12
    2 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 8
    3 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 7
    4 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 7
    5 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 7
    6 v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor details van de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 5
    7 G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild 5
    8 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 5
    9 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 4
    10 AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor details van de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw 0
2e klasse A Bekijken 1 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 10
    2 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 8
    3 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 7
    4 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 7
    5 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 6
    6 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 4
    7 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 4
    8 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 2
2e klasse B Bekijken 1 S Schouten / B KarelseKlik hier voor details van de opstelling van S Schouten / B Karelse 10
    2 Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 8
    3 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 8
    4 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 8
    5  Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 5
    6 E & A Klooster / John vOschKlik hier voor details van de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 4
    7 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 4
    8 R vWerven/T Schouten/JNuyensKlik hier voor details van de opstelling van R vWerven/T Schouten/JNuyens 1
2e klasse C Bekijken 1 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 10
    2 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 9
    3 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 8
    4 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 7
    5 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 6
    6 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 6
    7 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 5
    8 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 4
    9 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 4
    10 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:30