Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Stand na de speelronde op zaterdag 12 november 2005

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 13
    2 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 12
    3 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 10
    4 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 10
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 6
    6 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 6
    7 Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor details van de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa 5
    8 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 2
3e klasse B Bekijken 1 E & A Klooster / John vOschKlik hier voor details van de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 14
    2 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 12
    3 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 10
    4 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 9
    5 N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 7
    6 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 7
    7 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 7
    8 AAandeweg/ R Hilster/ W ArendsKlik hier voor details van de opstelling van AAandeweg/ R Hilster/ W Arends 6
    9 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 5
    10 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 3
3e klasse C Bekijken 1 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 14
    2 Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor details van de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 10
    3 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 9
    4 Zieltjens/Beek/MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens/Beek/Meyer 8
    5 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 8
    6 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 7
    7 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 4
    8 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 4
4e klasse A Bekijken 1 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 12
    2 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 12
    3 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 10
    4 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor details van de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 10
    5 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 8
    6 C Berger/J KolkKlik hier voor details van de opstelling van C Berger/J Kolk 8
    7 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 4
    8 Team onbekend 0
4e klasse B Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 15
    2 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 11
    3 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 10
    4 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 10
    5 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 9
    6 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 8
    7 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 8
    8 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 7
    9 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 6
    10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 6
    11 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 4
    12 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:49