Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Stand na de speelronde op zaterdag 29 oktober 2005

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor details van de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 10
    2 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 9
    3 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 8
    4 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 7
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 6
    6 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 5
    7 Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor details van de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa 3
    8 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 0
3e klasse B Bekijken 1 E & A Klooster / John vOschKlik hier voor details van de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 11
    2 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor details van de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 8
    3 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 8
    4 N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 7
    5 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 6
    6 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 5
    7 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 5
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 5
    9 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 3
    10 AAandeweg/ R Hilster/ W ArendsKlik hier voor details van de opstelling van AAandeweg/ R Hilster/ W Arends 2
3e klasse C Bekijken 1 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 10
    2 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 8
    3 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 7
    4 Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor details van de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 7
    5 Zieltjens/Beek/MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens/Beek/Meyer 6
    6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 5
    7 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 3
    8 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 2
4e klasse A Bekijken 1 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 10
    2 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 8
    3 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor details van de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 8
    4 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 8
    5 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 6
    6 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 4
    7 C Berger/J KolkKlik hier voor details van de opstelling van C Berger/J Kolk 4
    8 Team onbekend 0
4e klasse B Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 11
    2 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 10
    3 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 9
    4 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 8
    5 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 7
    6 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 6
    7 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 5
    8 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 4
    9 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 4
    10 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 4
    11 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 2
    12 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:07