Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Stand na de speelronde op zaterdag 3 december 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 15
    2 Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman 14
    3 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 14
    4 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 11
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 10
    6 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 10
    7 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 10
    8 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 10
    9 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 7
    10 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 7
    11 Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor details van de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen 6
    12 Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 6
Hoofdklasse Bekijken 1 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 16
    2 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 15
    3 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 14
    4 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 12
    5 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 12
    6 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 12
    7 Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers 11
    8 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 9
    9 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 8
    10 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 8
    11 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 8
    12 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 8
    13 AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor details van de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw 7
    14 Team onbekend 0
1e klasse A Bekijken 1 Jasper Keetlap/Stephane KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlap/Stephane Kegels 17
    2 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 14
    3 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 12
    4 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 12
    5 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 12
    6 Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor details van de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange 7
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 7
    8 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 7
    9 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 6
    10 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 6
1e klasse B Bekijken 1 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 14
    2 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 13
    3 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 12
    4 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 11
    5 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 10
    6 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 10
    7 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 9
    8 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 9
    9  Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 6
    10 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 6
2e klasse A Bekijken 1 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 17
    2 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 15
    3 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 11
    4 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 11
    5 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 11
    6 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 10
    7 S Schouten / B KarelseKlik hier voor details van de opstelling van S Schouten / B Karelse 10
    8 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 9
    9 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 4
    10 Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 2
2e klasse B Bekijken 1 G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild 15
    2 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 14
    3 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 13
    4 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 11
    5 Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 10
    6 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 9
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 5
    8 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 3
2e klasse C Bekijken 1 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 15
    2 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 12
    3 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 11
    4 v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor details van de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 11
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 10
    6 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 9
    7 Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 6
    8 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:50