Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Stand na de speelronde op zaterdag 5 november 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor details van de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman 10
    2 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor details van de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 9
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 8
    4 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor details van de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 8
    5 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 6
    6 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 6
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 6
    8 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 5
    9 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 5
    10 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 5
    11 Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 3
    12 Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor details van de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen 1
Hoofdklasse Bekijken 1 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 11
    2 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 10
    3 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 8
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 8
    5 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 8
    6 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 8
    7 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 6
    8 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 6
    9 Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers 5
    10 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 4
    11 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    12 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 3
    13 AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor details van de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw 3
    14 Team onbekend 0
1e klasse A Bekijken 1 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 11
    2 Jasper Keetlap/Stephane KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlap/Stephane Kegels 10
    3 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 8
    4 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 8
    5 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 6
    6 Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor details van de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange 4
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 4
    8 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 4
    9 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 3
    10 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 2
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 9
    2 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 8
    3 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 8
    4 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 8
    5 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 7
    6 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 5
    7 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 5
    8 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 4
    9  Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 3
    10 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 3
2e klasse A Bekijken 1 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 11
    2 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 9
    3 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 7
    4 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 7
    5 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 7
    6 S Schouten / B KarelseKlik hier voor details van de opstelling van S Schouten / B Karelse 5
    7 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor details van de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 5
    8 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 4
    9 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 3
    10 Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 2
2e klasse B Bekijken 1 G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor details van de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild 12
    2 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 8
    3 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 7
    4 Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 6
    5 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 5
    6 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 4
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 4
    8 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 2
2e klasse C Bekijken 1 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 12
    2 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 7
    3 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 7
    4 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 6
    5 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 6
    6 v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor details van de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 6
    7 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 3
    8 Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:47