Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 12 februari 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 12
    2 Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 9
    3 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 8
    4 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 7
    5 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 6
    6 Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 5
    7 Harry vd Berg /Jaap DrijftholtKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg /Jaap Drijftholt 5
    8 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 3
    9 Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor details van de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 3
    10 Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor details van de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper 12
    2 Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor details van de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande 11
    3 Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 8
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 8
    5 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 7
    6 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 6
    7 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 6
    8 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 5
    9 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 5
    10 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 4
    11 Team onbekend 0
    12 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 0
1e klasse A Bekijken 1 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 10
    2 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 10
    3 J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor details van de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 8
    4 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 7
    5 Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor details van de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 6
    6 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 6
    7 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 6
    8 John Bras/Ben KamerKlik hier voor details van de opstelling van John Bras/Ben Kamer 4
    9 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 3
    10 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 0
1e klasse B Bekijken 1 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    2 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 9
    3 C te Beek/F OudKlik hier voor details van de opstelling van C te Beek/F Oud 9
    4 Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor details van de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 8
    5 Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk 6
    6 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 5
    7 Marcel en E OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en E Otte 4
    8 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 4
    9 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 3
    10 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 1
2e klasse A Bekijken 1 Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe 11
    2 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 8
    3 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 7
    4 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 7
    5 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 6
    6 F vd Putten/Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van F vd Putten/Fred Kock 5
    7 B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff 4
    8 Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor details van de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 0
2e klasse B Bekijken 1 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 10
    2 Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren 8
    3 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 8
    4 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 7
    5 Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor details van de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers 5
    6 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 5
    7 Jaap en R v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en R v Slooten 4
    8 Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 1
2e klasse C Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 10
    2 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 8
    3 Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 6
    4 Schouten/G WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Schouten/G Wennekes 6
    5 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 6
    6 Riccardo Wakker/Ricardo BlockKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Ricardo Block 6
    7 Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen 6
    8 Daniel Velleman/Hans VellemanKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Velleman/Hans Velleman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 05:58