Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 29 januari 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 8
    2 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 8
    3 Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 5
    4 Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 4
    5 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 4
    6 Harry vd Berg /Jaap DrijftholtKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg /Jaap Drijftholt 4
    7 Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting 2
    8 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 2
    9 Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor details van de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 2
    10 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 1
Hoofdklasse Bekijken 1 Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor details van de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper 8
    2 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 7
    3 Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor details van de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande 7
    4 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 5
    5 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 5
    6 Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 4
    7 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 4
    8 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 4
    9 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 4
    10 Team onbekend 0
    11 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 0
    12 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 0
1e klasse A Bekijken 1 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 8
    2 J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor details van de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 6
    3 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 6
    4 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 6
    5 Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor details van de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 4
    6 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 4
    7 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 3
    8 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 3
    9 John Bras/Ben KamerKlik hier voor details van de opstelling van John Bras/Ben Kamer 0
    10 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 0
1e klasse B Bekijken 1 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 8
    2 Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor details van de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 7
    3 Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk 6
    4 C te Beek/F OudKlik hier voor details van de opstelling van C te Beek/F Oud 5
    5 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 5
    6 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 4
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 3
    8 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 2
    9 Marcel en E OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en E Otte 0
    10 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 0
2e klasse A Bekijken 1 Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe 7
    2 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 6
    3 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 6
    4 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 5
    5 F vd Putten/Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van F vd Putten/Fred Kock 4
    6 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 4
    7 B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff 0
    8 Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor details van de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 0
2e klasse B Bekijken 1 Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren 8
    2 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 6
    3 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 5
    4 Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor details van de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers 4
    5 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 4
    6 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 4
    7 Jaap en R v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en R v Slooten 1
    8 Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 0
2e klasse C Bekijken 1 Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 6
    2 Riccardo Wakker/Ricardo BlockKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Ricardo Block 6
    3 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 6
    4 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 4
    5 Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen 4
    6 Schouten/G WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Schouten/G Wennekes 4
    7 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 2
    8 Daniel Velleman/Hans VellemanKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Velleman/Hans Velleman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 06:36