Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 15 januari 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 4
    2 Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 4
    3 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 4
    4 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 4
    5 Harry vd Berg /Jaap DrijftholtKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg /Jaap Drijftholt 2
    6 Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 2
    7 Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting 0
    8 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 0
    9 Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor details van de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 0
    10 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor details van de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande 4
    2 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 4
    3 Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 4
    4 Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor details van de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper 4
    5 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 4
    6 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor details van de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 3
    7 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 1
    8 Team onbekend 0
    9 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 0
    10 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 0
    11 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 0
    12 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 0
1e klasse A Bekijken 1 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 4
    2 J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor details van de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 4
    3 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 4
    4 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 3
    5 Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor details van de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 2
    6 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 2
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 1
    8 John Bras/Ben KamerKlik hier voor details van de opstelling van John Bras/Ben Kamer 0
    9 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 0
    10 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 0
1e klasse B Bekijken 1 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 4
    2 Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor details van de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 4
    3 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    4 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 2
    5 C te Beek/F OudKlik hier voor details van de opstelling van C te Beek/F Oud 2
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 2
    7 Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk 2
    8 Marcel en E OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en E Otte 0
    9 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 0
    10 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 0
2e klasse A Bekijken 1 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 4
    2 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 4
    3 Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe 4
    4 F vd Putten/Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van F vd Putten/Fred Kock 3
    5 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 1
    6 B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff 0
    7 Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor details van de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 0
    8 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 0
2e klasse B Bekijken 1 Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor details van de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers 4
    2 Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren 4
    3 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 3
    4 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 3
    5 Jaap en R v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en R v Slooten 1
    6 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 1
    7 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 0
    8 Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 0
2e klasse C Bekijken 1 Riccardo Wakker/Ricardo BlockKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Ricardo Block 4
    2 Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 4
    3 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 2
    4 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 2
    5 Schouten/G WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Schouten/G Wennekes 2
    6 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 2
    7 Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen 0
    8 Daniel Velleman/Hans VellemanKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Velleman/Hans Velleman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 22:11