Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Zaterdag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zaterdag 30 oktober 2004

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor details van de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff 11
    2 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor details van de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 8
    3 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 8
    4 Paul en Rob HomburgKlik hier voor details van de opstelling van Paul en Rob Homburg 7
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 6
    6 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 6
    7 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 6
    8 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 5
    9 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 2
    10 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 1
3e klasse B Bekijken 1 Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas 10
    2 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 9
    3 Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 8
    4 Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 7
    5 Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor details van de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 7
    6 E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor details van de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch 5
    7 Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 5
    8 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 4
    9 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 4
    10 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 1
3e klasse C Bekijken 1 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 11
    2 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 10
    3 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 8
    4 Schouten/G WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Schouten/G Wennekes 8
    5 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 8
    6 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 5
    7 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 4
    8 Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor details van de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 4
    9 A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen 1
    10 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 1
4e klasse A Bekijken 1 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 10
    2 Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor details van de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 9
    3 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 8
    4 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 7
    5 Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor details van de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal 5
    6 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 5
    7 Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor details van de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 2
    8 Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer 2
4e klasse B Bekijken 1 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 9
    2 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 8
    3 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 8
    4 Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor details van de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops 7
    5 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 6
    6 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 4
    7 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 4
    8 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 2
4e klasse C Bekijken 1 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 12
    2 Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp 8
    3 MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor details van de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg 6
    4 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 6
    5 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 6
    6 Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor details van de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder 4
    7 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 4
    8 Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 14:55