Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Zaterdag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zaterdag 23 oktober 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 8
    2 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 7
    3 Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting 6
    4 Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor details van de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 4
    5 Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor details van de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande 4
    6 Harry vd Berg /Tommy vGarderenKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg /Tommy vGarderen 4
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 3
    8 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 3
    9 Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 3
    10 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 2
    11 Tim Huyer/Marc vd SnoekKlik hier voor details van de opstelling van Tim Huyer/Marc vd Snoek 2
    12 Team onbekend 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor details van de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 7
    2 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 6
    3 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 6
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 5
    5 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 5
    6 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor details van de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 4
    7 Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor details van de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper 3
    8 Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor details van de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 2
    9 J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor details van de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 1
    10 John Bras/Ben KamerKlik hier voor details van de opstelling van John Bras/Ben Kamer 1
1e klasse A Bekijken 1 Han en Stephan KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han en Stephan Kegels 8
    2 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 8
    3 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 6
    4 Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe 4
    5 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 4
    6 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor details van de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 2
    7 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 0
    8 Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor details van de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 0
1e klasse B Bekijken 1 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 8
    2 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 6
    3 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 5
    4 Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor details van de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 5
    5 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 4
    6 Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 4
    7 Jaap en R v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en R v Slooten 4
    8 Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk 2
    9 Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor details van de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers 2
    10 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 0
2e klasse A Bekijken 1 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 7
    2 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 6
    3 F vd Putten/Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van F vd Putten/Fred Kock 6
    4 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor details van de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 5
    5 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 4
    6 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 2
    7 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 2
    8 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor details van de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 0
2e klasse B Bekijken 1 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 6
    2 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 6
    3 C te Beek/F OudKlik hier voor details van de opstelling van C te Beek/F Oud 5
    4 Marcel en E OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en E Otte 4
    5 Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren 4
    6 Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos 4
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 3
    8 HenkRoodselaar/PeterTrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van HenkRoodselaar/PeterTrentelman 0
2e klasse C Bekijken 1 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 6
    2 Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor details van de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 6
    3 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor details van de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 5
    4 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 4
    5 Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 3
    6 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 3
    7 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 3
    8 Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 03:58