Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Eindstand na de speelronde op zaterdag 16 maart 2002

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 18
    2 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 16
    3 Homburg / HomburgKlik hier voor details van de opstelling van Homburg / Homburg 16
    4 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 14
    5 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 12
    6 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 11
    7 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 10
    8 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 8
    9 Monden / MaasKlik hier voor details van de opstelling van Monden / Maas 8
    10 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 7
3e klasse B Bekijken 1 Jacob / JacobKlik hier voor details van de opstelling van Jacob / Jacob 19
    2 Mos / AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Mos / Abbes 16
    3 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor details van de opstelling van Taconis / v.d. Petten 16
    4 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 15
    5 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 14
    6 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 12
    7 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 11
    8 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 10
    9 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 7
    10 Hartendorp / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp / Sieval 0
3e klasse C Bekijken 1 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 18
    2 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor details van de opstelling van de Wit / van Woudenberg 14
    3 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 14
    4 Trentelman / TimpKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Timp 13
    5 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 12
    6 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 11
    7 Zieltjens / BeekKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens / Beek 11
    8 Aandeweg / YuKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Yu 10
    9 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 10
    10 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor details van de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 7
4e klasse A Bekijken 1 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 20
    2 Prenen / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Prenen / Prenen 20
    3 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 15
    4 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor details van de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 11
    5 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 11
    6 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 11
    7 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 8
    8 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Jansen / HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / Hessels 22
    2 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 14
    3 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 13
    4 Krom / HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Huyboom 13
    5 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 13
    6 Langeveld / LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Langeveld / Luske 12
    7 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 11
    8 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 10
    9 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 9
    10 Tegels / MoormanKlik hier voor details van de opstelling van Tegels / Moorman 3
4e klasse C Bekijken 1 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 20
    2 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 17
    3 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 17
    4 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 14
    5 Verhoeven / de WitKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven / de Wit 13
    6 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 11
    7 Boeije / SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Salzmann 10
    8 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 9
    9 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 8
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 09:56