Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 2 maart 2002

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 14
    2 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 14
    3 Homburg / HomburgKlik hier voor details van de opstelling van Homburg / Homburg 12
    4 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 12
    5 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 12
    6 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 10
    7 Monden / MaasKlik hier voor details van de opstelling van Monden / Maas 8
    8 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 7
    9 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 7
    10 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 4
3e klasse B Bekijken 1 Jacob / JacobKlik hier voor details van de opstelling van Jacob / Jacob 16
    2 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor details van de opstelling van Taconis / v.d. Petten 15
    3 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 14
    4 Mos / AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Mos / Abbes 12
    5 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 11
    6 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 10
    7 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 8
    8 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 8
    9 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 6
    10 Hartendorp / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp / Sieval 0
3e klasse C Bekijken 1 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor details van de opstelling van de Wit / van Woudenberg 14
    2 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 14
    3 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 11
    4 Zieltjens / BeekKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens / Beek 11
    5 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 10
    6 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 10
    7 Trentelman / TimpKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Timp 9
    8 Aandeweg / YuKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Yu 8
    9 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor details van de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 7
    10 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 6
4e klasse A Bekijken 1 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 16
    2 Prenen / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Prenen / Prenen 16
    3 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 11
    4 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor details van de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 11
    5 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 11
    6 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 9
    7 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 6
    8 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Jansen / HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / Hessels 18
    2 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 13
    3 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 12
    4 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 11
    5 Krom / HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Huyboom 10
    6 Langeveld / LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Langeveld / Luske 10
    7 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 10
    8 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 9
    9 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 6
    10 Tegels / MoormanKlik hier voor details van de opstelling van Tegels / Moorman 1
4e klasse C Bekijken 1 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 17
    2 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 13
    3 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 13
    4 Verhoeven / de WitKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven / de Wit 12
    5 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 11
    6 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 10
    7 Boeije / SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Salzmann 8
    8 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 8
    9 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 7
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:37