Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 16 februari 2002

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 12
    2 Homburg / HomburgKlik hier voor details van de opstelling van Homburg / Homburg 11
    3 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 11
    4 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 10
    5 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 8
    6 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 7
    7 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 7
    8 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 6
    9 Monden / MaasKlik hier voor details van de opstelling van Monden / Maas 5
    10 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 3
3e klasse B Bekijken 1 Mos / AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Mos / Abbes 12
    2 Jacob / JacobKlik hier voor details van de opstelling van Jacob / Jacob 12
    3 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor details van de opstelling van Taconis / v.d. Petten 11
    4 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 11
    5 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 10
    6 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 8
    7 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 6
    8 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 5
    9 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 5
    10 Hartendorp / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp / Sieval 0
3e klasse C Bekijken 1 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 12
    2 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor details van de opstelling van de Wit / van Woudenberg 12
    3 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 9
    4 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 8
    5 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 8
    6 Zieltjens / BeekKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens / Beek 7
    7 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor details van de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 7
    8 Trentelman / TimpKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Timp 7
    9 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 6
    10 Aandeweg / YuKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Yu 4
4e klasse A Bekijken 1 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 13
    2 Prenen / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Prenen / Prenen 12
    3 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 11
    4 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 8
    5 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor details van de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 7
    6 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 6
    7 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 4
    8 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 3
4e klasse B Bekijken 1 Jansen / HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / Hessels 14
    2 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 12
    3 Langeveld / LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Langeveld / Luske 10
    4 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 9
    5 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 9
    6 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 7
    7 Krom / HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Huyboom 6
    8 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 6
    9 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 6
    10 Tegels / MoormanKlik hier voor details van de opstelling van Tegels / Moorman 1
4e klasse C Bekijken 1 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 14
    2 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 11
    3 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 11
    4 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 9
    5 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 9
    6 Verhoeven / de WitKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven / de Wit 8
    7 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 7
    8 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 6
    9 Boeije / SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Salzmann 4
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:37