Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 2 februari 2002

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 9
    2 Homburg / HomburgKlik hier voor details van de opstelling van Homburg / Homburg 9
    3 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 8
    4 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 7
    5 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 7
    6 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 7
    7 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 5
    8 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 3
    9 Monden / MaasKlik hier voor details van de opstelling van Monden / Maas 3
    10 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 2
3e klasse B Bekijken 1 Mos / AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Mos / Abbes 10
    2 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor details van de opstelling van Taconis / v.d. Petten 9
    3 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 8
    4 Jacob / JacobKlik hier voor details van de opstelling van Jacob / Jacob 8
    5 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 7
    6 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 6
    7 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 6
    8 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 5
    9 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 1
    10 Hartendorp / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp / Sieval 0
3e klasse C Bekijken 1 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 9
    2 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 9
    3 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor details van de opstelling van de Wit / van Woudenberg 8
    4 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 7
    5 Zieltjens / BeekKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens / Beek 5
    6 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor details van de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 5
    7 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 5
    8 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 5
    9 Trentelman / TimpKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Timp 4
    10 Aandeweg / YuKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Yu 3
4e klasse A Bekijken 1 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 12
    2 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 8
    3 Prenen / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Prenen / Prenen 8
    4 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 6
    5 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 6
    6 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor details van de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 5
    7 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 3
    8 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Langeveld / LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Langeveld / Luske 10
    2 Jansen / HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / Hessels 10
    3 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 9
    4 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 6
    5 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 6
    6 Krom / HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Huyboom 5
    7 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 5
    8 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 4
    9 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 4
    10 Tegels / MoormanKlik hier voor details van de opstelling van Tegels / Moorman 1
4e klasse C Bekijken 1 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 11
    2 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 10
    3 Verhoeven / de WitKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven / de Wit 8
    4 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 7
    5 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 6
    6 Boeije / SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Salzmann 5
    7 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 5
    8 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 4
    9 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 4
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 04:02