Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 10 november 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Longayroux / LongayrouxKlik hier voor details van de opstelling van Longayroux / Longayroux 16
    2 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 11
    3 Monden / MaasKlik hier voor details van de opstelling van Monden / Maas 9
    4 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 9
    5 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 8
    6 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 8
    7 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 8
    8 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 6
    9 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 5
    10 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 0
3e klasse B Bekijken 1 Schopman / van KolKlik hier voor details van de opstelling van Schopman / van Kol 15
    2 Lagerwey / HendriksKlik hier voor details van de opstelling van Lagerwey / Hendriks 13
    3 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 12
    4 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 11
    5 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor details van de opstelling van de Wit / van Woudenberg 8
    6 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 6
    7 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 6
    8 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor details van de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 6
    9 Jansen / HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / Hessels 2
    10 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 1
3e klasse C Bekijken 1 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 13
    2 Schouten / WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Schouten / Wennekes 11
    3 Jacob / JacobKlik hier voor details van de opstelling van Jacob / Jacob 10
    4 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 10
    5 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 10
    6 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 10
    7 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 5
    8 Zieltjens / BeekKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens / Beek 4
    9 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 4
    10 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 3
4e klasse A Bekijken 1 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor details van de opstelling van Taconis / v.d. Petten 14
    2 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12
    3 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 10
    4 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor details van de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 9
    5 Krom / HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Huyboom 9
    6 Prenen / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Prenen / Prenen 8
    7 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 7
    8 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 6
    9 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 5
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 12
    2 Langeveld / LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Langeveld / Luske 12
    3 Hartendorp / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp / Sieval 12
    4 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 9
    5 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 9
    6 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 8
    7 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 8
    8 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 6
    9 Boeije / SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Salzmann 4
    10 Tegels / MoormanKlik hier voor details van de opstelling van Tegels / Moorman 0
4e klasse C Bekijken 1 Trentelman / TimpKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Timp 14
    2 Aandeweg / YuKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Yu 14
    3 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 11
    4 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 10
    5 Verhoeven / de WitKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven / de Wit 9
    6 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 7
    7 Vermeij / DuykerenKlik hier voor details van de opstelling van Vermeij / Duykeren 6
    8 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 4
    9 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 4
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 03:25