Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 13 oktober 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Longayroux / LongayrouxKlik hier voor details van de opstelling van Longayroux / Longayroux 8
    2 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 8
    3 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 5
    4 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 4
    5 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 4
    6 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 4
    7 Monden / MaasKlik hier voor details van de opstelling van Monden / Maas 4
    8 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 2
    9 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 1
    10 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 0
3e klasse B Bekijken 1 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor details van de opstelling van de Wit / van Woudenberg 8
    2 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 8
    3 Schopman / van KolKlik hier voor details van de opstelling van Schopman / van Kol 7
    4 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 7
    5 Lagerwey / HendriksKlik hier voor details van de opstelling van Lagerwey / Hendriks 5
    6 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 4
    7 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 1
    8 Jansen / HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / Hessels 0
    9 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 0
    10 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor details van de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 0
3e klasse C Bekijken 1 Jacob / JacobKlik hier voor details van de opstelling van Jacob / Jacob 8
    2 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 7
    3 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 6
    4 Schouten / WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Schouten / Wennekes 5
    5 Zieltjens / BeekKlik hier voor details van de opstelling van Zieltjens / Beek 4
    6 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 4
    7 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 3
    8 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 2
    9 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 1
    10 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 0
4e klasse A Bekijken 1 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 8
    2 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor details van de opstelling van Taconis / v.d. Petten 8
    3 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 4
    4 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 4
    5 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 4
    6 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor details van de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 4
    7 Prenen / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Prenen / Prenen 3
    8 Krom / HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Huyboom 3
    9 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 2
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Langeveld / LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Langeveld / Luske 8
    2 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 7
    3 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 6
    4 Hartendorp / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp / Sieval 6
    5 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 5
    6 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 4
    7 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 4
    8 Boeije / SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Salzmann 0
    9 Tegels / MoormanKlik hier voor details van de opstelling van Tegels / Moorman 0
    10 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 0
4e klasse C Bekijken 1 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 8
    2 Verhoeven / de WitKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven / de Wit 7
    3 Trentelman / TimpKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Timp 6
    4 Aandeweg / YuKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Yu 6
    5 Vermeij / DuykerenKlik hier voor details van de opstelling van Vermeij / Duykeren 4
    6 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 4
    7 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 3
    8 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1
    9 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 1
    10 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:10