Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Eindstand na de speelronde op zaterdag 17 maart 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jung / KrausKlik hier voor details van de opstelling van Jung / Kraus 21
    2 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 18
    3 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 16
    4 Raaphorst / VinkKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst / Vink 15
    5 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 11
    6 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 10
    7 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 9
    8 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 9
    9 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 7
    10 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 4
3e klasse B Bekijken 1 Moonen / PauwKlik hier voor details van de opstelling van Moonen / Pauw 22
    2 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 16
    3 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 16
    4 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 14
    5 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 14
    6 Lamboo / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Lamboo / Sieval 12
    7 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 9
    8 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 7
    9 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 5
    10 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 5
3e klasse C Bekijken 1 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 18
    2 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 16
    3 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 14
    4 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 13
    5 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 12
    6 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 12
    7 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 9
    8 Boeije / ZeegersKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Zeegers 2
4e klasse A Bekijken 1 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 21
    2 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 16
    3 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 15
    4 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 15
    5 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 13
    6 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12
    7 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 12
    8 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 7
    9 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 7
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 2
4e klasse B Bekijken 1 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 23
    2 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 17
    3 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 15
    4 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 14
    5 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 13
    6 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 12
    7 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 11
    8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 7
    9 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 7
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1
4e klasse C Bekijken 1 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 21
    2 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 18
    3 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 15
    4 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 14
    5 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 11
    6 Nooy / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Nooy / Vermeer 9
    7 Rusman / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Rusman / Vermeer 9
    8 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 8
    9 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 8
    10 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 7

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 15:23