Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 3 maart 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jung / KrausKlik hier voor details van de opstelling van Jung / Kraus 17
    2 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 14
    3 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 11
    4 Raaphorst / VinkKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst / Vink 11
    5 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 10
    6 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 10
    7 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 9
    8 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 7
    9 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 7
    10 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 4
3e klasse B Bekijken 1 Moonen / PauwKlik hier voor details van de opstelling van Moonen / Pauw 20
    2 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 14
    3 Lamboo / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Lamboo / Sieval 12
    4 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 12
    5 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 12
    6 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 10
    7 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 6
    8 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 6
    9 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 5
    10 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 3
3e klasse C Bekijken 1 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 18
    2 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 14
    3 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 10
    4 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 10
    5 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 9
    6 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 9
    7 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 8
    8 Boeije / ZeegersKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Zeegers 2
4e klasse A Bekijken 1 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 17
    2 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 13
    3 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 12
    4 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12
    5 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 11
    6 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 11
    7 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 8
    8 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 7
    9 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 7
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 2
4e klasse B Bekijken 1 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 19
    2 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 13
    3 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 13
    4 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 12
    5 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 11
    6 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 10
    7 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 7
    8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 7
    9 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 7
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1
4e klasse C Bekijken 1 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 18
    2 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 14
    3 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 14
    4 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 11
    5 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 10
    6 Nooy / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Nooy / Vermeer 9
    7 Rusman / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Rusman / Vermeer 8
    8 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 7
    9 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 5
    10 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 04:37