Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 17 februari 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jung / KrausKlik hier voor details van de opstelling van Jung / Kraus 13
    2 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 11
    3 Raaphorst / VinkKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst / Vink 10
    4 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 9
    5 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 9
    6 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 8
    7 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 8
    8 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 5
    9 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 4
    10 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 3
3e klasse B Bekijken 1 Moonen / PauwKlik hier voor details van de opstelling van Moonen / Pauw 16
    2 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 12
    3 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 10
    4 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 10
    5 Lamboo / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Lamboo / Sieval 8
    6 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 8
    7 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 6
    8 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 5
    9 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 3
    10 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 2
3e klasse C Bekijken 1 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 16
    2 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 10
    3 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 10
    4 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 7
    5 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 7
    6 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 7
    7 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 5
    8 Boeije / ZeegersKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Zeegers 2
4e klasse A Bekijken 1 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 15
    2 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 11
    3 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 9
    4 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 9
    5 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 8
    6 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 8
    7 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 8
    8 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 7
    9 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 3
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 2
4e klasse B Bekijken 1 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 15
    2 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 12
    3 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 10
    4 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 8
    5 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 7
    6 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 7
    7 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 7
    8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 7
    9 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 6
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 1
4e klasse C Bekijken 1 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 14
    2 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 14
    3 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 10
    4 Nooy / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Nooy / Vermeer 9
    5 Rusman / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Rusman / Vermeer 7
    6 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 7
    7 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 7
    8 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 7
    9 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 3
    10 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:20