Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 6 januari 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 4
    2 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 3
    3 Jung / KrausKlik hier voor details van de opstelling van Jung / Kraus 3
    4 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 2
    5 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 2
    6 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 2
    7 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 2
    8 Raaphorst / VinkKlik hier voor details van de opstelling van Raaphorst / Vink 1
    9 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 1
    10 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 0
3e klasse B Bekijken 1 Lamboo / SievalKlik hier voor details van de opstelling van Lamboo / Sieval 4
    2 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 4
    3 Moonen / PauwKlik hier voor details van de opstelling van Moonen / Pauw 4
    4 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 2
    5 Duyser / de JongKlik hier voor details van de opstelling van Duyser / de Jong 2
    6 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 2
    7 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 2
    8 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 0
    9 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 0
    10 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 0
3e klasse C Bekijken 1 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 4
    2 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 3
    3 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 2
    4 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 2
    5 Boeije / ZeegersKlik hier voor details van de opstelling van Boeije / Zeegers 2
    6 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 2
    7 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 1
    8 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 0
4e klasse A Bekijken 1 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 4
    2 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 4
    3 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 4
    4 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 2
    5 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 2
    6 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 2
    7 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 2
    8 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 0
    9 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
    10 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 0
4e klasse B Bekijken 1 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 4
    2 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 4
    3 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 4
    4 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 4
    5 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 3
    6 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 1
    7 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 0
    8 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 0
    9 Wel / KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Wel / Keijer 0
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 0
4e klasse C Bekijken 1 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 4
    2 Nooy / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Nooy / Vermeer 3
    3 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 2
    4 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 2
    5 Rusman / VermeerKlik hier voor details van de opstelling van Rusman / Vermeer 2
    6 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 2
    7 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 2
    8 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 2
    9 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 1
    10 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:16