Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Eindstand na de speelronde op zaterdag 9 december 2000

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 19
    2 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 19
    3 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 18
    4 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 13
    5 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 13
    6 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 11
    7 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 10
    8 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 8
    9 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 6
    10 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 3
3e klasse B Bekijken 1 Derks / WullemsKlik hier voor details van de opstelling van Derks / Wullems 19
    2 Schoon / de WijsKlik hier voor details van de opstelling van Schoon / de Wijs 16
    3 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 16
    4 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 16
    5 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 15
    6 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 10
    7 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 9
    8 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 8
    9 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 7
    10 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 4
3e klasse C Bekijken 1 Tan / HoekKlik hier voor details van de opstelling van Tan / Hoek 18
    2 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 17
    3 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 16
    4 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 14
    5 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 13
    6 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 9
    7 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 5
    8 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 4
4e klasse A Bekijken 1 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 16
    2 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 16
    3 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 16
    4 C. Trouwen / DamsKlik hier voor details van de opstelling van C. Trouwen / Dams 16
    5 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 13
    6 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 13
    7 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 13
    8 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 10
    9 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 7
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 24
    2 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 18
    3 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 14
    4 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 14
    5 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 11
    6 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 11
    7 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 10
    8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 9
    9 Rustman / BinderKlik hier voor details van de opstelling van Rustman / Binder 6
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 3
4e klasse C Bekijken 1 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 19
    2 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 18
    3 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 16
    4 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 14
    5 open plaats / open plaatsKlik hier voor details van de opstelling van open plaats / open plaats 13
    6 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 12
    7 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 11
    8 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 10
    9 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 7
    10 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 18:27