Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 11 november 2000

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 13
    2 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 11
    3 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 11
    4 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 9
    5 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 9
    6 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 7
    7 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 7
    8 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 6
    9 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 4
    10 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 3
3e klasse B Bekijken 1 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 13
    2 Schoon / de WijsKlik hier voor details van de opstelling van Schoon / de Wijs 12
    3 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 11
    4 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 10
    5 Derks / WullemsKlik hier voor details van de opstelling van Derks / Wullems 10
    6 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 8
    7 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 6
    8 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 4
    9 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 4
    10 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 2
3e klasse C Bekijken 1 Tan / HoekKlik hier voor details van de opstelling van Tan / Hoek 14
    2 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 11
    3 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 10
    4 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 9
    5 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 8
    6 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 6
    7 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 3
    8 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 3
4e klasse A Bekijken 1 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 14
    2 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 10
    3 C. Trouwen / DamsKlik hier voor details van de opstelling van C. Trouwen / Dams 10
    4 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 9
    5 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 9
    6 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 8
    7 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 6
    8 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 6
    9 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 6
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 2
4e klasse B Bekijken 1 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 16
    2 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 10
    3 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 10
    4 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 9
    5 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 9
    6 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 8
    7 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 7
    8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 5
    9 Rustman / BinderKlik hier voor details van de opstelling van Rustman / Binder 3
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 3
4e klasse C Bekijken 1 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 11
    2 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 11
    3 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 11
    4 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 10
    5 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 9
    6 open plaats / open plaatsKlik hier voor details van de opstelling van open plaats / open plaats 9
    7 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 8
    8 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 7
    9 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 4
    10 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:32