Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 28 oktober 2000

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 11
    2 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 9
    3 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 9
    4 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 7
    5 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 6
    6 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 6
    7 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 5
    8 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 3
    9 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 2
    10 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 2
3e klasse B Bekijken 1 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 10
    2 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 9
    3 Schoon / de WijsKlik hier voor details van de opstelling van Schoon / de Wijs 9
    4 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 6
    5 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 6
    6 Derks / WullemsKlik hier voor details van de opstelling van Derks / Wullems 6
    7 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 4
    8 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 4
    9 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 4
    10 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 2
3e klasse C Bekijken 1 Tan / HoekKlik hier voor details van de opstelling van Tan / Hoek 10
    2 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 9
    3 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 7
    4 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 6
    5 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 6
    6 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 4
    7 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 3
    8 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 3
4e klasse A Bekijken 1 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 10
    2 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 10
    3 C. Trouwen / DamsKlik hier voor details van de opstelling van C. Trouwen / Dams 8
    4 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 7
    5 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 6
    6 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 5
    7 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 5
    8 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 5
    9 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 4
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 12
    2 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 9
    3 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 8
    4 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 8
    5 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 6
    6 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 5
    7 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 5
    8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 5
    9 Rustman / BinderKlik hier voor details van de opstelling van Rustman / Binder 2
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 0
4e klasse C Bekijken 1 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 11
    2 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 8
    3 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 7
    4 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 7
    5 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 7
    6 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 6
    7 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 5
    8 open plaats / open plaatsKlik hier voor details van de opstelling van open plaats / open plaats 5
    9 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 4
    10 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:55