Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 14 oktober 2000

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 7
    2 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 7
    3 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 6
    4 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 5
    5 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 5
    6 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 2
    7 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 2
    8 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 2
    9 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 2
    10 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 2
3e klasse B Bekijken 1 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 6
    2 Derks / WullemsKlik hier voor details van de opstelling van Derks / Wullems 6
    3 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 6
    4 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 5
    5 Schoon / de WijsKlik hier voor details van de opstelling van Schoon / de Wijs 5
    6 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 4
    7 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 4
    8 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 2
    9 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 2
    10 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 0
3e klasse C Bekijken 1 Tan / HoekKlik hier voor details van de opstelling van Tan / Hoek 7
    2 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 6
    3 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 6
    4 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 5
    5 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 4
    6 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 2
    7 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 2
    8 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 0
4e klasse A Bekijken 1 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 7
    2 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 6
    3 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 6
    4 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 5
    5 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 5
    6 C. Trouwen / DamsKlik hier voor details van de opstelling van C. Trouwen / Dams 4
    7 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 3
    8 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 3
    9 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 1
    10 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 8
    2 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 8
    3 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 6
    4 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 5
    5 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 4
    6 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 4
    7 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 3
    8 Rustman / BinderKlik hier voor details van de opstelling van Rustman / Binder 1
    9 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 1
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 0
4e klasse C Bekijken 1 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 7
    2 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 7
    3 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 5
    4 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 4
    5 open plaats / open plaatsKlik hier voor details van de opstelling van open plaats / open plaats 4
    6 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 4
    7 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 4
    8 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 3
    9 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 2
    10 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 17:07