Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 30 september 2000

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van Abels / Noord 4
    2 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor details van de opstelling van Nefkens / Trentfield 4
    3 Slooten / SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Slooten / Slooten 3
    4 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor details van de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 2
    5 Werven / SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Werven / Schouten 2
    6 Veldt / GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Veldt / Geerlings 2
    7 Takken /AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Takken /Aboushamma 2
    8 Soelen / HeuvelKlik hier voor details van de opstelling van Soelen / Heuvel 1
    9 Mol / BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Mol / Bouwknegt 0
    10 Trentelman / PettenKlik hier voor details van de opstelling van Trentelman / Petten 0
3e klasse B Bekijken 1 Derks / WullemsKlik hier voor details van de opstelling van Derks / Wullems 4
    2 Bakel / HoveKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Hove 4
    3 Boer / GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Boer / Gerritsen 3
    4 Putten / KockKlik hier voor details van de opstelling van Putten / Kock 3
    5 Groenewegen / DamKlik hier voor details van de opstelling van Groenewegen / Dam 2
    6 Haren / DumpelKlik hier voor details van de opstelling van Haren / Dumpel 2
    7 Schoon / de WijsKlik hier voor details van de opstelling van Schoon / de Wijs 1
    8 Leeuwen / BakkerKlik hier voor details van de opstelling van Leeuwen / Bakker 1
    9 Broek / DautzenbergKlik hier voor details van de opstelling van Broek / Dautzenberg 0
    10 Egmond / BraaksmaKlik hier voor details van de opstelling van Egmond / Braaksma 0
3e klasse C Bekijken 1 Bakel / MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Moerwijk 4
    2 Tan / HoekKlik hier voor details van de opstelling van Tan / Hoek 4
    3 Ouwens / StamKlik hier voor details van de opstelling van Ouwens / Stam 4
    4 Bakel / BakelKlik hier voor details van de opstelling van Bakel / Bakel 4
    5 Korpershoek / KleinKlik hier voor details van de opstelling van Korpershoek / Klein 0
    6 Groeneweg / KopsKlik hier voor details van de opstelling van Groeneweg / Kops 0
    7 Krom / VermeijKlik hier voor details van de opstelling van Krom / Vermeij 0
    8 Aandeweg / DuwelKlik hier voor details van de opstelling van Aandeweg / Duwel 0
4e klasse A Bekijken 1 Koppen / KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Koppen / Koppen 4
    2 d. Droog / d. DroogKlik hier voor details van de opstelling van d. Droog / d. Droog 4
    3 Ploeg / JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ploeg / Jansen 4
    4 C. Trouwen / DamsKlik hier voor details van de opstelling van C. Trouwen / Dams 3
    5 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 2
    6 Schie / CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Schie / Calvelage 2
    7 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 1
    8 Jutten / PardonKlik hier voor details van de opstelling van Jutten / Pardon 0
    9 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor details van de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 0
    10 Verheul / PrenenKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Prenen 0
4e klasse B Bekijken 1 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 4
    2 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 4
    3 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 4
    4 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 3
    5 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 2
    6 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 2
    7 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 1
    8 Rustman / BinderKlik hier voor details van de opstelling van Rustman / Binder 0
    9 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 0
    10 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 0
4e klasse C Bekijken 1 Klooster / KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Klooster / Klooster 4
    2 Luikel / LemmensKlik hier voor details van de opstelling van Luikel / Lemmens 4
    3 Waalewijn / ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn / Zwart 3
    4 v. Loon / IpemaKlik hier voor details van de opstelling van v. Loon / Ipema 2
    5 Meyer / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Meyer / Polak 2
    6 Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor details van de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 2
    7 open plaats / open plaatsKlik hier voor details van de opstelling van open plaats / open plaats 2
    8 Keuning / SchoonKlik hier voor details van de opstelling van Keuning / Schoon 1
    9 Kamp / DammersKlik hier voor details van de opstelling van Kamp / Dammers 0
    10 Verheul / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Verheul / Baars 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 05:12