Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter 17/18

Stand na de speelronde op zondag 29 oktober 2017

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 11
    2 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 8
    3 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 8
    4 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 7
    5 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 5
    6 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 5
    7 MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor details van de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN 4
    8 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor details van de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 0
1e Klasse Bekijken 1 Wessel en Andrea ColijnKlik hier voor details van de opstelling van Wessel en Andrea Colijn 10
    2 Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld 8
    3 Inge Kortekaas / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Inge Kortekaas / Arno Groot 8
    4 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 7
    5 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 6
    6 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 5
    7 Niek & Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek & Tineke Schaap 3
    8 J Visser / A op den VeldeKlik hier voor details van de opstelling van J Visser / A op den Velde 1
2e Klasse Bekijken 1 John&BiancaKoppen/InesBovenschKlik hier voor details van de opstelling van John&BiancaKoppen/InesBovensch 9
    2 Bianca&Gerard&Debora KromKlik hier voor details van de opstelling van Bianca&Gerard&Debora Krom 8
    3 Ellie van Loon/Henk BoersbroekKlik hier voor details van de opstelling van Ellie van Loon/Henk Boersbroek 7
    4 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 7
    5 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 6
    6 Gert-Jan & Anouk MosKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan & Anouk Mos 4
    7 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 4
    8 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 06:52