Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter 17/18

Stand na de speelronde op zondag 15 oktober 2017

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 8
    2 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 7
    3 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 6
    4 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 5
    5 MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor details van de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN 3
    6 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 2
    7 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 1
    8 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor details van de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 0
1e Klasse Bekijken 1 Wessel en Andrea ColijnKlik hier voor details van de opstelling van Wessel en Andrea Colijn 6
    2 Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld 5
    3 Inge Kortekaas / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Inge Kortekaas / Arno Groot 5
    4 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 5
    5 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 4
    6 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 4
    7 Niek & Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek & Tineke Schaap 2
    8 J Visser / A op den VeldeKlik hier voor details van de opstelling van J Visser / A op den Velde 1
2e Klasse Bekijken 1 John&BiancaKoppen/InesBovenschKlik hier voor details van de opstelling van John&BiancaKoppen/InesBovensch 6
    2 Bianca&Gerard&Debora KromKlik hier voor details van de opstelling van Bianca&Gerard&Debora Krom 5
    3 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 5
    4 Ellie van Loon/Henk BoersbroekKlik hier voor details van de opstelling van Ellie van Loon/Henk Boersbroek 4
    5 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 4
    6 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 3
    7 Gert-Jan & Anouk MosKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan & Anouk Mos 3
    8 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 12:36