Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Jan/Feb/Mrt 2017

Eindstand na de speelronde op zondag 19 maart 2017

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen 20
    2 Milanne Teunissen / Harry BergKlik hier voor details van de opstelling van Milanne Teunissen / Harry Berg 18
    3 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 14
    4 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 12
    5 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 11
    6 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 11
    7 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 10
    8 Team onbekend 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor details van de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 20
    2 Ernst Jansen / Natasja PostKlik hier voor details van de opstelling van Ernst Jansen / Natasja Post 16
    3 FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor details van de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH 15
    4 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 15
    5 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 12
    6 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 10
    7 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 8
    8 Team onbekend 0
1e Klasse Bekijken 1 MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor details van de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN 22
    2 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 18
    3 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 13
    4 Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld 12
    5 JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor details van de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 11
    6 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 9
    7 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 9
    8 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 2
2e Klasse Bekijken 1 Niek & Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek & Tineke Schaap 20
    2 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 18
    3 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 12
    4 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 12
    5 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 11
    6 Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas 10
    7 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 8
    8 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:44