Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Jan/Feb/Mrt 2017

Stand na de speelronde op zondag 5 maart 2017

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen 16
    2 Milanne Teunissen / Harry BergKlik hier voor details van de opstelling van Milanne Teunissen / Harry Berg 16
    3 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 11
    4 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 10
    5 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 10
    6 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 9
    7 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 8
    8 Team onbekend 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor details van de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 16
    2 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 15
    3 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 12
    4 Ernst Jansen / Natasja PostKlik hier voor details van de opstelling van Ernst Jansen / Natasja Post 12
    5 FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor details van de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH 11
    6 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 8
    7 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 6
    8 Team onbekend 0
1e Klasse Bekijken 1 MireilleGroot/PeterGroove/JosNKlik hier voor details van de opstelling van MireilleGroot/PeterGroove/JosN 18
    2 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 16
    3 JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor details van de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 10
    4 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 9
    5 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 9
    6 Helen Kossen/Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Patrick Eleveld 9
    7 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 9
    8 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 0
2e Klasse Bekijken 1 Niek & Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek & Tineke Schaap 18
    2 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 16
    3 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 10
    4 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 9
    5 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 8
    6 Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas 7
    7 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 7
    8 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 03:17