Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Okt/Nov/Dec 2016

Stand na de speelronde op zondag 30 oktober 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 12
    2 /HarrvdBerg/MilanneT/LauravWKlik hier voor details van de opstelling van /HarrvdBerg/MilanneT/LauravW 8
    3 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 6
    4 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 4
    5 Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen 4
    6 Artjom M / Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Artjom M / Anne Weeber 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 10
    2 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 9
    3 FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor details van de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH 7
    4 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 7
    5 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 6
    6 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 5
    7 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 3
    8 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 1
1e Klasse Bekijken 1 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 11
    2 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor details van de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 7
    3 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 7
    4 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 7
    5 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 6
    6 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 5
    7 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 3
    8 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 2
2e Klasse Bekijken 1 Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas 11
    2 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 8
    3 JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor details van de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 8
    4 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 8
    5 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 5
    6 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 5
    7 EdwardGr/DianaTos/LiesbethKlik hier voor details van de opstelling van EdwardGr/DianaTos/Liesbeth 3
    8 team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 14:45